Získajte viac úrovní objemu na posúvaní objemu Android

Mnohí z nás sa snažili zistiť, že nepolapiteľná „sladká škvrna“ úrovne objemu. Majte na pamäti druhý deň, keď ste boli na osobnom telefonickom hovore, rovnako ako všetci okolo vás, ktorí by počuli obe strany rozhovoru? Modifikácia hlasitosti je jedným z najzaujímavejších problémov v systéme sledovania chýb Android, ako aj načas, aby ste problém vzali do vlastných rúk. Pokračujte v čítaní a objavte rôzne metódy, aby ste pridali viac úrovní objemu na posúvaní objemu na Android.

Spravujte aplikácie hlasitosti

Pokiaľ nevyužívate extrémne staré (mali by sme im telefonovať volať starodávne, skutočne) gadgety, ktoré spúšťajú sendvič so zmrzlinou, táto technika nie je pre vás. Aplikácia, ktorá je znepokojená, je v spoločnosti OpoTech v poriadku. Existuje bezplatná skúšobná verzia, ako aj samostatná aplikácia odomknutia za približne 3 doláre. Aplikácia ponúka sto krokov pre každý prúd hlasitosti. Objem sa môže zmeniť pomocou hardvérových tlačidiel alebo číselníka na obrazovke, ktoré dizajnér vyhlasuje za presnejší. Existujú ustanovenia pre štyri prispôsobiteľné profily. Samotná aplikácia je dosť buggy, rovnako ako nemusí fungovať pre váš gadget vôbec. Ak sa vôbec zaujíma, navrhol by som dôkladne vyskúšať skúšobnú verziu skôr, ako bude stáť vašu hotovosť.

[googleplay url = ”″/]
Moduly

Xpost je jednou z najlepších metód na úpravu vášho zakoreneného systému Android bez toho, aby ste sa dostali do značných rizík. Moduly sa dajú rýchlo nainštalovať, ako aj v prípade, že veci nefungujú, stačí ich deaktivovať bez toho, aby zanechali akékoľvek dlhodobé zmeny. Inštalácia Xpost Framework je tiež jednoduchá úloha. Všetko, čo požadujete, je zakorenený gadget s nainštalovaným vlastným hojením (CWM, TWRP atď.). Potom len dodržujte tieto kroky:

Stiahnite si dáta XPosed Framework ZIP na svoju kartu SD.

Stiahnite si inštalačný APK Xpost na svoju kartu SD.

Zaviesť do vlastného liečivého režimu. Vyberte inštaláciu.

Vyberte súbor Xpost.zip, ako aj Flash.

Vymatrite Dalvik, ako aj vyrovnávaciu pamäť systémov. Reštartovať.

Prejdite na nastavenia-> Security. Povoliť neznáme zdroje.

Teraz využite svoj prehliadač údajov na nastavenie súboru XpostInstaller*.apk.

Teraz otvorte inštalátor Xpost zo zásuvky aplikácie. Ak všetko pôjde dobre, uvidíte správu, v ktorej je aktívna, že verzia Xpost * je aktívna.

Po dokončení skontrolujte tieto moduly, aby ste prispôsobili nastavenia hlasitosti.

Zväzok+

Podporuje zásoby a trochu prispôsobené ROM rovnako ako Marshmallow. Silne prispôsobené ROM ako Samsung, HTC a LG nie sú úplne podporované, aj keď pre LG KitKat ROM existuje samostatný režim kompatibility. Modul umožňuje medzi 5 a 50 krokmi pre každý prúd hlasitosti. Hodí sa aj niekoľko ďalších funkcií, napríklad okamžité upravenie bezrizikového výstrahy objemu headset alebo jeho úplne deaktivácie.

Gravitačný box

Toto je riešenie pre takmer akýkoľvek typ typu úprav používateľského rozhrania, ktoré by ste mohli potenciálne chcieť. Existujú samostatné moduly pre Jellybean, KitKat, Lollipop, ako aj Marshmallow. Silne prispôsobené ROM však opäť nie sú podporované. Nastavte a podľa toho aktivujte svoju verziu, potom reštartujte. Otvorené vylepšenia médií. Práve tu môžete upraviť počet krokov hlasitosti (maximálne 50) a hrať sa s niekoľkými ďalšími nastaveniami. Napríklad môžete rozšíriť panel hlasitosti tak, aby sa zobrazil každý tok, keď sú stlačené tajomstvá zväzku, alebo namiesto objemu oznámenia predvolene oponovať hlasitosť média. Ak je obrazovka obrátená hore nohami, môžete tiež preorientovať tlačidlá hlasitosti. Pre ľudí, ktorí využívajú zakorenené zásoby ROM s XPosed Framework, je GravityBox nevyhnutnosťou.

Ak máte zakorenené zariadenie, môžete manuálne upraviť android Vývoj vlastností a nastaviť akýkoľvek počet požadovaných krokov hlasitosti. Túto techniku ​​založil dizajnér XDA Mishaal Rahman. Tu je to, čo si vyžaduje:

Uistite sa, že je váš gadget zakorenený. Môžete nastaviť a spustiť aplikáciu Root Checker z obchodu Play.

Stiahnite si a nastavte editor BuildProp od JRummy.

OTVORENÝ editor BuildProp. Klepnite na Edit (ikona ceruzky v pravom hornom rohu).

Prejdite na koniec textu a pridajte dodržiavanie riadkov (vymeňte „x“, ako aj „y“ s počtom požadovaných krokov):

config.vc_call_vol_steps = x

config.media_vol_steps = y

Tieto dve príkazy upravujú počet krokov v hlasovaní telefónnych hovorov, ako aj hlasitosti médií. Klepnite na Uložiť (ikona diskety na pravom hornom rohu) a tiež reštartujte svoje zariadenie. Teraz by ste mali mať potrebný počet telefonických hovorov, ako aj kroky hlasitosti médií.

Prečítajte si Ďalej: 10 modulov Xpost, ktoré by ste mali skúsiť práve teraz

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko