DIY 23MPH + ELEKTRICKÝ SKATEBOARD

Aká je najlepšia metóda, ktorá sa má dostať okolo NYC? Ak ste sa spýtali [Papo2110], s najväčšou pravdepodobnosťou navrhnete, aby ste si vytvorili vlastnú vysokorýchlostnú, dlhoročnú elektrickú skateboard. Nemôžete plaviť sa s akýmkoľvek typom na The Internet Maker (Internet Maker (Internet Maker (Internet Maker (Internet Maker) nemôžete zakopnúť cez veľa pracovných miest elektronických vozidiel v týchto dňoch. Takmer pred 18 mesiacmi, ešte predtým, ako prominentné posilnené dosky kickstarter, [papo2110] začal zdobiť palubu. Jeho dosky využívajú bezkartáčový motorový motor, RC autá a kamión ESC (kompletné s brzdami), ako aj reťazový disk, aby sa napájal okolo centrálneho parku na najvyššej rýchlosti 23mph.

Mnohé vynikajúce úspechy pre tento projekt je však neúnavnou revíziou s iteratívnym dizajnom. Paluba dostane ako hliník, ako aj upgrade uhlíkových vlákien. Meathy 8s Headway LifePO4 nahradí menšiu konfiguráciu 6S. Dokonca aj svetlá. Ako vývoj postupuje, rada tlačí 27mph: s jedným motorom. Získajte svoju helmu, ako aj pilulky pohybu, rovnako ako popruh na niektoré videá po prestávke.

Ak sú štyri kolesá, ako aj početné, ako aj chcete dokonca oveľa škodlivej rýchlosti, skontrolujte, či e-trike vyvinie pred niekoľkými mesiacmi.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko