FUBARINO CONTEST: Minecraft, Zelda, Arduinos, ako aj Hackaday

v šikovnom kúsku pánania k hráčovi davu pre súťaž FUBARINO, [Laurens] integroval legendu o Zelda, Minecraft, rovnako ako Arduino Ak chcete vytvoriť niečo naozaj, naozaj cool.

[Laurens] dohadala spolu Arduino, MIDI konektor, ako aj LCD obrazovku, ktorá bude skontrolovať MIDI klávesnicu, rovnako ako nájsť, keď sa hrá jeden z melódov z OCARINA TIME / MAVERY MASKE MASKE. Arduino potom hrá naladu pomalšie, rovnako ako dlhšie, rovnako ako v hre.

Tu je miesto, kde sa veci dostanú v pohode: pretože [Laurens] má Arduino, ktorý rozumie, keď sa hrá oot / mm melódia, môže mať slnko naladenie svetiel, alebo melódiu búrky otočia svoj sprinkler systém. Vybrali sa na potrubie všetky tieto príkazy do minecraft, kde melódiu hojenia poskytuje niektoré zdravie a wellness na znak minecraft, melódiu búrky kontroluje dážď, ako aj ďalšie pozoruhodné mashupy Zelda, ako aj Minecraft.

Táto práca ponúka viac, než je dostatočné, aby sa postavili na vlastnú päsť, avšak [Laurens] tiež pridané hawaday veľkonočné vajíčko. Pri prehrávaní písmen mal v ASCII na klávesnici, naša preferovaná adresa URL sa objaví na Arduino, ako aj vo vnútri Minecraft.

Tu je galéria obrázkov a zdrojový kód (Dropbox, takže neuspokojte) pre [Laurens] ‘pozoruhodný projekt.

Toto je záznam v súťaži Fubarino pre možnosť na jednom z 20 Fubarino SD dosiek, ktoré Microchip vložil ako ceny!

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko