Online kurz iPhone Photo Academy Online vám môže pomôcť zvýšiť vašu mobilnú fotografiu [recenzia]

, ako sa hovorí, najlepšia kamera je tá, ktorá je vždy s vami vo vrecku. A to platí najmä pre iPhone, pretože iPhone bol vačkou nielen priemerných Joes, ale aj profesionálnych fotografov.

Existuje dôvod, prečo iPhone už v rade dosiahol veľa populárneho zoznamu CAM v rade.

Keďže iPhone je taký populárny a široko sa používa na dennú fotografiu, problémom pre svojich používateľov je, ako vyzerať fotografie ešte lepšie? Tu prichádzajú kurzy online fotografie.

Dnes kontrolujeme jednu takúto možnosť, ktorá prichádza s láskavým dovolením školy pre iPhone Photography School, ktorá poskytuje rôzne rôzne kurzy na zlepšenie vašej mobilnej fotografie.

Fotografická škola pre iPhone tvrdí, že vás inšpiruje tak, aby ste išli von a strieľali, tiež vás vzdelávajú o tom, čo váš určitý model CAM môže a nemôže robiť, a zároveň vás pobaviť, aby ste si to udržali zábavné a bez námahy.

Kurzy používané fotografickou školou pre iPhone sú nasledujúce:

Online kurzy pre iPhone Photography School

Photo akadémia iPhone

Akadémia úprav iPhone

majstrovstvo krajiny iPhone

Zachytiť to všetko

iPhone Art Academy

Masters pre iPhone

Majstrovstvo digitálnej vačky

Skratky fotografie

Lightroom Editing Mastery

Keď sa prihlásite do svojho osobného účtu, môžete vidieť vyššie uvedené kurzy, z ktorých si môžete vybrať, pričom každý z nich je rozdelený do rôznych rôznych modulov pre ľahké rozloženie a čítanie, ktoré majú podrobné video sprievodcov, ako aj písomné návody.

Každý kurz má tiež vyhradené sekcie pre poznámky a komentáre, kde môžete vidieť, o čom ostatní používatelia, o ktorých sa kurz hovoria, súvisia s rovnakým kurzom.

Je nevyhnutné poznamenať, že každý kurz prechádza veľmi podrobne a ako taký má k nemu pripojenú cenu, čo naznačuje, že budete musieť každý kurz dostať osobitne v závislosti od toho, ktorý z nich vás má veľký záujem.

Cena kurzov sa pohybuje od 99 dolárov do 299 dolárov v závislosti od toho, s kým sa rozhodnete ísť. Majte na pamäti, že ide o zľavnené ceny ako súčasť obrovskej zľavy 80%, ktorú spoločnosť beží na obmedzený čas. Tieto kurzy stoja oveľa viac, takže tieto ceny sa zdajú opodstatnené. K dispozícii je tiež možnosť zaplatiť za kurz 3-mesačnej splátky, ktorú musíte mať.

Jediné, čo by sme si želali, bol model predplatného, ​​v ktorom by ste mohli zaplatiť malý poplatok a získať prístup ku všetkým kurzom, pokiaľ ste mali predplatné. Možno je to niečo, čo sa v budúcnosti pridá.

Celkovo sú online kurzy pre iPhone Photography School za to, aby ste sa dostali, ak ste fotografický nadšenec, či už profesionálne alebo príležitostné, a chcete si zvýšiť svoju mobilnú fotografickú hru pomocou iPhone.

Photo akadémia iPhone

Na koho je to presne?

Teraz sa pozrime na kurz akadémie iPhone Photo Academy. Tento kurz je vo všeobecnosti pre tých, ktorí radi robia veľa zásadných fotografií so svojím telefónom. Ak ste niekto, kto rád rýchlo vytiahne telefón z vrecka, aby natáčal vzrušujúce alebo raz za život, ako napríklad prvé kroky dieťaťa alebo krásny západ slnka, keď ste na prechádzke, je dôležité, aby ste to vedeli Ako to dobre používať. Presne tam prichádza kurz „iPhone Photo Academy“. Kurz ide do detailov o tom, ako používať váš iPhone v každej možnej situácii, od portrétov po vodopády.

Obsah kurzu:

1. Základy iPhone Cam (8 lekcií, 105 minút)
2. Ďalšie funkcie CAM iPhone (8 lekcií, 113 minút)
3. Princípy veľkej fotografie (8 l., CA. 130 m)
4. Kreatívne techniky fotografovania iPhone (8 l., CA. 114 m)
5. Bežné scenáre fotografie pre iPhone (11 l., Ca. 159 m)
6. Bonus: Ako zachovať kvalitu vašich fotografií (5 l., 55 m)
7. Bonus: Secrets na správu obrovskej knižnice fotografií (5 l., CA. 70 m)
8. Analýza fotografií (7 dlhých videí, približne 8 hodín)

Stojí to za to?

Predstavte si kurz iPhone Photo Academy kurz, ktorý sa vytvoril konkrétne smerom k začiatočníkom. Počas dĺžky tohto kurzu, ktorý je celkovo dlhý približne 20 hodín, sa dozviete základy o šošovke CAM iPhone, svetle, zložení fotografií, technikami snímania, úpravám a ďalším.

Kurz je rozdelený do 5 modulov, z ktorých každý pokrýva rôzne témy týkajúce sa začiatočníkov s rôznymi fotografickými začiatočníkmi. Okrem 5 hlavných modelov tento kurz tiež používa ďalšie 3 moduly odmeňovania pokrývajúce témy, ako je zachovanie kvality fotografií, správa obrovskej knižnice fotografií a analýza fotografií.

Za to, čo tento kurz ponúka, a vzhľadom na jeho cenu, podľa nášho názoru sa oplatí dostať sa do toho. Absolútne upozorní na vašu fotografiu iPhone na úplne novú úroveň.

Cena a ako to dosiahnuť?

Tento konkrétny kurz stojí iba 99 dolárov, čo vzhľadom na jeho obsah sa nezhoduje. Zvyčajne by to stálo 495 dolárov, ale za obmedzený čas ho môžete chytiť za obrovskú 80% zľavu, ktorá tu stojí iba 99 dolárov.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Útek z väzenia iOS 15.6 O aktualizácii stavu iPhone a iPad

Stiahnite si: iOS 15.6 Final IPSW Odkazy OTA a iPados 15.6 Out TERAZ

iOS 16 beta kompatibilné a podporované zariadenia iPhone, iPad, iPod touchnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko