Najlepšie vlastné ROM pre Verizon Samsung Galaxy Note 2 Sch-I605 [2013]

Pred pár dňami sme vás viedli k tomu, aby ste si vybrali na sprint Galaxy Note 2 a tiež tie najlepšie vlastné ROM, ktoré sú k dispozícii, tak ako to môže V tme necháme ďalšie varianty nosiča. Aby sme to pokryli, dnes budeme diskutovať a prekročiť zoznam najlepších vlastných ROM, ktoré sú k dispozícii pre variant Verizon v Samsung Galaxy Note 2.

Náš svet je plný rozmanitosti a jeho ľudia majú rôzny vkus, vkĺznuté a preferencie. Ako užívateľ smartfónov sa vaše preferencie môžu líšiť od ostatných. Existujú však určité veci, na ktorých by sa všetci používatelia mohli dohodnúť, napríklad rýchly výkon, stabilita, slušná výdrž batérie, pekné funkcie a možnosti prispôsobenia. Naše hlavné zameranie potom pri výbere vlastných ROM pre tento článok bolo riešiť problémy, ktoré sa odvolávajú na väčšinu ľudí.

Ak máte populárny smartphone, ako je Verizon Galaxy Note 2 SCH-I605, nájdete preň stovky vlastných ROM, ale pokiaľ ide o zvolenie niekoľkých vlastných ROM, ktoré sú skutočne najlepšími, obalmi váš vkus a dá sa použiť ako denne Vodiči, ste si istí, že sa zmätení. Tam vám môže tento článok pomôcť. The Galaxy Note 2 Výkonné zariadenie s magickým peram S a ako vlastníkom poznámky 2, radšej chodím s vlastným ROM, ktorý mi umožňuje vychutnať si všetky natívne funkcie môjho telefónu s lepším zážitkom do Touchwiz a množstvom funkcií.

Nedostali ste svoju Galaxy Note 2 Sch-I605?

Upozorňujeme, že ak chcete nainštalovať vlastný ROM do svojej Verizon Galaxy Note 2, musíte ho zakoreniť, odomknúť jeho bootloader a nainštalovať naň vlastné obnovenie. Tu je najjednoduchší spôsob, ako zakoreniť, odomknúť bootloader a nainštalovať vlastné obnovenie v poznámke 2 SCH-I605 iba niekoľkými kliknutiami: kliknite sem

Predpoklady

Zakorenený Verizon Samsung Galaxy Note 2

Nainštalované vlastné obnovenie ako TWRP alebo CWM

Kompatibilný dátový kábel USB

Ovládače USB: Stiahnite si tu

Najmenej 70-80% batérie, aby sa predišlo neistým zavesením alebo vypnutím

Pred pokračovaním zálohujte úložisko zariadenia, textové správy, kontakty, kalendáre a organizátor. Kliknite sem a urobte to ľahko.

Keď splníte všetky vyššie uvedené požiadavky, máte nárok na čítanie na zozname a blikať ich.

Ako nainštalovať vlastný ROM?

Tieto pokyny sa majú dodržiavať, ak vývojár ROM poskytol žiadne konkrétne usmernenia.

Stiahnite si balík Flashabid Zip súboru ROM.

Stiahnite si najnovšie balíky zipsov Gapps a doplnky (ak sú poskytnuté): Stiahnite si aplikácie Google Apps

Pripojte zariadenie k PC v režime úložiska USB pomocou dátového kábla.

Preneste stiahnuté súbory v kroku č. 1 & #2 do koreňového úložiska vášho zariadenia (pre svoju ľahkosť nie v žiadnom priečinku).

Odpojte zariadenie.

Reštartujte do režimu obnovenia podľa tohto postupu: Podržte hlasitosť Up + Home + Power Keys Súčasne (asi 3-5 sekundy), kým sa obrazovka rozsvieti a potom v ponuke obnovy.

Klepnite na položku „Vymazať údaje/reset továrenského priestoru“ a vyberte možnosť „Áno“.

Klepnite na „Oddelenie vyrovnávacej pamäte“ a vyberte „Áno“.

Prejdite na „Upevnenie a úložisko“> „Format /System“ a „Format /Boot“.

Prejdite na „Advanced“> Klepnite na „Vymazať vyrovnávaciu pamäť Dalvik“.

„Nainštalujte zips z SDCard“> „Vyberte Zip od SDCard“. Vyberte balík ROM ZIP umiestnený na koreni vášho úložného priestoru a vyberte

„Áno“, keď sa zobrazí výzva na inicializáciu procesu blikania.

Keď ROM úspešne blikal, blikajte balík Gapps nad ROM, po ktorom nasledujú doplnky (ak existujú), rovnakým spôsobom, ako ste blikali po ROM.

1. Carbon Rom JB 4.2.2

Vývojár: Tím uhlíka

Recenzia ROM:

Keď pomyslím na ROM založený na AOSP pre Galaxy Note 2, Carbon Rom je krstné meno, ktoré ma zasiahne. A prečo nie, je to pravdepodobne najlepší, ktorý nie je dotykom Rom, a to je jeden z dôvodov na založenie tohto článku s ním. Je to vlastný ROM s mnohými funkciami a možnosťami prispôsobenia. Je to ľahké, rýchle, priaznivé a stabilné-to sú vlastnosti, vďaka ktorým je ROM skvelým.

Carbon ROM je výsledkom tvrdej práce a vášne vyrábať niečo, čo stojí za to. Aj keď vždy odporúčam vlastnú ROM, ktorá je založená na Stock Samsung Rom, ale využijem túto príležitosť, aby ste navrhli vyskúšať tento ROM naraz. Nedávno som si preskúmal Carbon ROM po tom, čo som ho otestoval na týždeň, a to sa postavilo na všetky moje očakávania a teraz som v situácii, aby som s istotou odporučil. Prečítajte si podrobnú recenziu tu.

2. Paranoidandroid ROM [JB: 4.2.2]

Vývojár: Slick_rick

Recenzia ROM

Paranoidandroid alebo PA, museli ste počuť meno? Áno! Jediný ROM pre Android, ktorý ponúka kompletný hybridný režim bez zostavenia. Hacks, ale originálne kódované funkcie a funkcie na transformáciu smartfónu na tablet, phablet alebo dokonca hybrid, čím sa vytvára zmes všetkých. Všetko to začalo vydaním zmrzliny Android 4.0, keď sa objavil PA a teraz s želé Bean, jeho jednou z najobľúbenejších ROM dostupných pre zariadenie Android.

V podstate je založená na AOSP a CM 10.1, a preto sa očakáva, že uvidia všetky vlastnosti CM. Okrem toho je tu zoznam toho, čo PA ponúka, navigačné tlačidlá na obrazovke, zmenu DPI za app. Na apgrnullnull

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko