Piatok Hack Chat: Open Source Silicon

Tento piatok, Hackaday.io bude zdvojený dodávateľmi Open Source Silicon. Pridajte sa k nám v hawaday.io hack chat tento piatok, 14. apríl na poludnie PDT (19:00 UTC) pre konverzáciu s Sifívom, “Open ‘Silicon Commer.

Tento týždeň, sedíme s Sifívom, FABLY SEMICONDUCTER, ako aj tvorcovia Hififive1, otvorený hardvérový mikrokontrolér, ktorý môžete jednoducho ísť von, ako aj kúpiť. Neskorý minulý rok, Sifívil Hififive1, ARduinofied verzia systému FE310 FE310 na čipoch. Tento SOC je jadro RISC-V, ako aj jeden z prvých mikroprocesorov, ktoré sú úplne open source. Je to sfotografia Ballmanizmus, veľmi najlepšia nádej, že máme pre naozaj otvorený hardvér, rovnako ako je to pomerne rýchlo, na topánke.

Sifiví nie je len práca na otvorených hardvéroch mikrokontrolérov – ich firemný plán je dosť veľa ,, Osh Park však pre Silicon ‘. Ak máte štýl pre nový typ čipu, budú pracovať s zlievatmi, aby sa zmenili váš štýl do rozkošného bitového epoxidu impregnovaného blob. Je to zaujímavý firemný plán, rovnako ako budete počuť všetko o tom tento piatok v hack chat.

Tu je presne to, ako sa zúčastniť:

Naše hack chaty sú online okolité podujatia na hackAday.io hack chat skupinové správy.

Prihláste sa do Hackaday.io, pozrite si túto stránku, rovnako ako pozrite sa na tlačidlo ‘Pripojiť sa k tomuto projektu “. Keď ste súčasťou projektu, tlačidlo bude modifikovať “Team Messaging”, ktorý vás nasáva priamo na hack Chat.

Nemusíte čakať až do piatku; Pridajte sa, kedykoľvek chcete, ako aj môžete vidieť, o čom je susedstvo hovoriť.

Nadchádzajúce hack chaty

Máme veľa na stole, keď sa týka našich hack chatov. 21. apríla budeme hovoriť magnety s nanomagnetikami. Maľovanie magnetov, zberných magnetov, hranie s magnetmi, bude to všetko prekonať na hack chat.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko