Automatizované programovanie a testovanie jig postavený s Raspberry PI

[Doug Jackson] robí slovné hodiny, a on by mal robiť dosť podnikania. Hovoríme, že pretože spojil programovaciu a testovacie lôžko pre hodinové obvodové dosky.

To je skvelý príklad, ktorý nasledovať, ak robíte akýkoľvek druh objemovej zostavy. Jig umožňuje obývané PCB zakladanie na miesto, takže všetky požadované elektrické pripojenia. To bolo umožnené, ktorý bol umožnený balíkom tovaru, ktorý zdvihol na eBay, ktorý zahŕňal gumové dištančné vložky na oddelenie dosky z akrylovej montážnej dosky, Pogo kolíky, aby sa elektrické prípojky, a pružinová doska svorka vidieť vľavo v tomto obrázku .

Prepínač v nižších najlepších sa pripája napájanie do dosky a vytiahne špičkové pin. Python skript bežiaci na RPI ankety, ktoré pin, vykonávanie skriptu Bash, ktorými programy Mikrokontrolér ATMAGA169 pomocou GPIO verzie Avrdude. Pozreli sme sa cez jeho python skript a nevideli kód na testovanie dosiek. Vyššie uvedený obrázok však zobrazuje “Passed” správu na obrazovke, ktorá nie je v jeho skripte. Boli by sme stáť, má inú verziu, ktorá berie hardvér prostredníctvom vlastného testovania.

Najprv sme videli jeden z [Doug] slovných hodín späť v roku 2009 a potom opäť o niekoľko mesiacov neskôr. Vzhľad hodín je fantastický a je dobré vidieť projekt stále silný.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko