Skúmanie liečivej sily chladnej plazmy

to s najväčšou pravdepodobnosťou neposkytuje toľko prekvapením, že zistí, že na sterilizáciu povrchu sa môže použiť výbuch horúcej plazmy. Bohužiaľ, uvádzaný povrch bude pravdepodobne vyzerať trochu horšie na opotrebenie, čo obmedzuje užitočnosť tejto špecifickej techniky. Avšak, ako sa ukazuje, je možné vytvoriť takzvanú “studenú” plazmu, ktorá poskytuje presne rovnaké čistiace vlastnosti v oveľa priateľskej forme.

Aj keď to môže hluk ako sci-fi, plodný experimenter [Jay Bowles] dokázal vyrobiť spoľahlivý zdroj nethermal plazmy pre jeho najnovšie video plazmového kanála s prekvapivo bitom v spôsobe vybavenia. Predpokladáte, že ste už dostali gadget schopný čerpať vysoké napätie, všetko, čo ste skutočne požiadali, aby ste tento fenomén obnovil, je zásobník hélia, ako aj niektoré hadice.

Studená plazma zastavila bakteriálny rast v obvode.
[Jay] má publikum s niekoľkými z rôznych metód, ktoré sa pokúsil predtým, ako sa nakoniec usadili na víťaznej kombinácii sklenenej pipety s medeným káblom, ktorým sa vysuší stred. Pri prepojení s oslavou Store Storage Tank Storage, ako aj kompaktný vrahový výhonok Coil, vyvinula v minulom roku, konfigurácia vytvorila zameraný prúd plazmy, ktorý bol postačujúci dostatočný na dotyk.

Je to nádherné pozrieť sa, avšak je to pomerne svetlo ukazuje všetko, čo dostanete pre vaše hélium? Ak chcete zistiť, či jeho gadget bol schopný sterilizáciou povrchov, naočkoval sadu rastových dosiek s baktériami zozbieranými z jeho rúk, ako aj ich vystavených chilly plazmovým prúdom. V porovnaní s neošetreným riadiacim skupinou Zníženie baktériového rastu určite vyzerá presvedčivé, hoci úzky prúd má extrémne lokalizovaný účinok.

Ak ste len chceli udržať si ruky čisté, niektoré mydlo, ako aj teplá voda sú s najväčšou pravdepodobnosťou bezpečnejšia stávka. Zdá sa však, že táto inovácia má nejaké zaujímavé lekárske aplikácie, ako aj ako [Jay] poukazuje na to, Európska oblasť je teraz dlhodobo skúma myšlienku. kto vie? V nie tak ďaleko-off budúcnosti, môžete vidieť podobné hľadisko v kancelárii vášho lekára. Určite by to nebolo prvé časovo testované Tech prišlo k nám územnici.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko