Vyvažovacie robot potrebuje inovatívny regulátor a motor

Self-Boruding Robot je skvelý spôsob, ako sa zaviesť na kontrolu teórie a robotiky všeobecne. Schopnosť robota cítiť svoju pozíciu a jeho súčasnú sadu okolností a potom, aby sa proporcionálna reakcia na dosiahnutie svojho cieľa kľúčom k všetkým robotikám. Zatiaľ čo hobby roboti môžu použiť lacné servoty alebo brúsené motory, pre ktorýkoľvek pokročilejší vyvažovací robot, možno budete chcieť dosiahnuť bezkartáčový jednosmerný motor a nový plne open-source regulátor.

Hlavným problémom s bruslíkmi DC motormi je, že nevykonávajú veľmi dobre pri nízkych rýchlostiach. Bojujte proti tejto nevýhode, existuje veľký počet špecializovaných regulátorov na trhu, ktorý môže pomôcť zmierniť ich správanie. Doteraz boli všetky tieto regulátory uzamknuté a proprietárne. Smoothcontrol sa snaží vytvoriť úplne otvorený zdrojový dizajn pre tieto motory, a vyzerajú, že majú pekný štart. Regulátor je navrhnutý tak, aby prevádzkoval na všadeprítomný ATMEGA32U4 s otvoreným zdrojom 3-fázovej dosky. V súčasnosti používajú tieto dosky s dvoma konkrétnymi motormi, ale plánujú podporu aj viac motorov, pretože projekt rastie.

Videli sme projekty pred týmto detailom, prečo sú bezkarné motory ťažko riešiť, takže open source ovládač pre bruslícové jednosmerné motory, ktoré pracujú pre nás, sa zdá byť príťažlivé. Existuje veľa aplikácií pre bezkartáčové jednosmerné motory mimo robotov, kde by mohol byť radič taký užitočný, ako napríklad pohonu lietadla.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko