Root LG G Watch, ako aj na ňom uzdravenie TWRP

, boli časy, keď dokonca aj veľmi veria, že vlastnia nositeľnú technológiu, postačuje na to, aby nás vzbudila. Veci sa teraz skôr zmenili, pretože máme rôzne gadgety, ako je napríklad sklo Google, ako aj inteligentné hodinky z OEM, ako sú Sony, Samsung, LG, Pebble, Motorola, ako aj ďalšie.

LG je jedným z najväčších hráčov v systéme Android, avšak v ponore do hry Wearable-Tech skôr neskoro. Hodinky LG G sú už teraz a sú úspešné pri zaujímavosti zo milovníkov technológií na celom svete. Pretože hodinky LG G sú poháňané Androidovým oblečením. Znamená to len, že inteligentne organizuje vaše informácie a poskytuje vám vhodné tipy, keď ich budete vyžadovať, ako aj skôr, ako požiadate o informácie!

Pretože LG G Watch je gadget poháňaný Androidom, je prirodzené, že od našich vývojárov získa vlastný pokrok. Rovnako ako dokážeme vylepšiť výkon, ako aj použiteľnosť našich telefónov s Androidom a tabletami, môžeme tiež získať viac z našich inteligentných hodiniek. Ak vlastníte hodinky LG G, ako aj plánujete vyskúšať mody, ako aj vlastné ROM, zahrnuli sme jednoduchý nástroj, ktorý dokáže uzamknúť, ako aj odomknúť bootloader, root the g hodinky a nastaviť na ňom twrp liečenie extrémne extrémne ľahko. Pretože v súčasnosti nie je ponúkaný žiadny vlastný ROM, môžete prinajmenšom vytvoriť zálohy Nandroid a priniesť ich späť.

Tomsgt From XDA vydala šikovný nástroj s názvom LG G Watch Bring Back Tools, vďaka ktorému je dodržiavanie vecí na LG G Watch A DETA PLAY:

Odomknite bootloader

Prepustený bootloader

Obnova bleskov

Flash Stock Boot Image

Obnovte gadget na skladovanie alebo ho srba

Nainštalujte potrebné ovládače a vyskúšajte ich

Root the G Watch

Flash TWRP Liečba do hodiniek G

Stiahnite si nástroj na hodinky LG G:

LG G Watch Bring Back Tool v-1.zip

Ako využiť nástroj LG G Watch Tool:

Ak chcete zakoreniť LG G Watch, nainštalujte uzdravenie TWRP a vykonajte na ňom ďalšie operácie, stačí ho stiahnuť, predstavte ho ako správca, zadajte číslo zodpovedajúce akcii, ktorú chcete vykonať, a tiež zasiahnuť Go do Key.

Teraz je tu video, ktoré presne ukazuje, ako využiť nástroj LG G Watch Tool:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko