Ľahko živý prenos akúkoľvek aplikáciu s Mirrativ

Mirrativ je ďalšou aplikáciou na živé vysielanie a vysielanie od plodného výrobcu hier Dena, ktorá bola predstavená tento týždeň. Po úspechu spoločnosti YouTube Gaming, ktorý spustil spoločnosť Google, bola spoločnosť Mirrativ spustená s množstvom funkcií, ktoré treba vydať. Spolu s typickým streamovaním hry môže spoločnosť Mirrativ vysielať najrôznejšie obsahy na obrazovke smartfónu; Rovnako ako textové správy, aplikácie, hry a oveľa viac. Mirrrativ navyše poskytuje divákom interakciu s vysielateľmi v reálnom čase.

Twitch a Periscope už majú úspešný podiel na živých vysielaných hrách a vysielaní živých videí. Zrkadlá sa môže ukázať, že je hlavným konkurentom, ktorý sa má šklbnúť a periskopom, pretože môže doslova streamovať všetky veci z mobilnej obrazovky; Či už ide o vaše nové používateľské rozhranie, čítanie od elektronického čítačka alebo prezeranie videa. Počas živého vysielania je to len obmedzené na zdieľanie obrazovky; Ako vysielateľ môžete tiež prepnúť prednú videokameru a interagovať a ukazovať divákom vašu tvár a reakcie.

Vďaka zrkadle môžete začať vysielať priateľom, rodine a kohokoľvek iného iba s tromi kohútikami. To prekoná problémy, ktoré prevládajú v iných aplikáciách, ako je Twitch, ktoré si vyžadujú pripojenie USB pri vysielaní. Diváci môžu posielať nálepky a komentovať v reálnom čase, aby vytvorili zreteľný zážitok v reálnom čase. Vysielatelia sa môžu rozhodnúť pre voliteľné možnosti hlasového a predného prúdu videokamery, aby ukázali publiku svoju tvár a reakcie. Podeľte sa o určité momenty iba s kamarátmi výberom súkromného vysielania, ku ktorému je možné pristupovať iba prostredníctvom zreteľnej adresy URL. Môžete sledovať svojich obľúbených ľudí a získať upozornenia, keď začnú vysielať. Spoločnosť Mirrrativ však vyžaduje Android 5.0+ pre používateľov vysielania a Android s verziou KitKat a nižšie sa môžu zobraziť a ešte nie sú vysielané.

Mirlrativ je teraz najlepšia beta, takže používatelia môžu očakávať niektoré chyby a problémy so stabilitou. Okrem toho si môžete stiahnuť aplikáciu Mirrrativ z obchodu Play, ale ešte nebudete môcť vysielať. Spoločnosť dáva každý deň každý deň v prípade oficiálneho spustenia pre vysielateľov pre vysielateľov pre vysielateľov pre vysielateľov pre vysielateľov. Aktualizácie denného času naživo si môžete pozrieť na oficiálny Twitter účet spoločnosti MirrAtiv.

[googleplay url = ””]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko