Amazon Echo vám teraz môže čítať knihy Kindle

Amazon ticho pokračuje v službe zlepšovania softvéru Echo, pridáva nové funkcie a schopnosti tak, ako je napríklad schopnosť pomôcť používateľom pri ich tréningu. Súčasný prírastok do príchodu umožňuje všetkým echos Amazonu čítať knihy Kindle svojim majiteľom, s hlasovými príkazmi pre veci, ako je začatie novej knihy a preskočenie niekoľkých sekúnd späť.

V novej funkcii, o ktorej Amazon informoval používateľov prostredníctvom e -mailovej kvapky, vidí, že Echo získava funkcie čítania Kindle, ktorá napodobňuje to, čo už bolo schopné pre veci, ako sú položky Wikipedia a spravodajské články.

Alexa teraz môže nahlas prečítať vaše knihy Kindle, pomocou rovnakej technológie textu na reč, ktorý už číta články Wikipedia, spravodajské články a položky kalendára. Vykopnite späť svojou najaktuálnejšou knihou alebo si pomôžte Alexa s príbehmi pred spaním pre deti. Medzi počúvaním a čítaním môžete prepínať bez námahy – začnite e -knihu vo svojej ozvene a potom pokračovať v čítaní svojho Kindle, tabletu alebo smartfónu, ideálne, kde ste prestali.

Hlasové príkazy ako „Alexa, Read My Kindle Book“ a „Alexa, Skip Back“ umožnia ovládanie čítania, pričom žiadosť o určitú knihu podľa názvu musí vidieť, že kniha je kniha, ktorá sa číta.

Alexa hlasové príkazy na ovládanie funkcie čítania Kindle Book

Alexa a schopnosti Echo naďalej rastú, ak ste all-in v Amazone, potom Echo je jedno zariadenie, ktoré nestojí. Aj keď práve teraz nemáte skutočné túžby po jednom, nikdy neviete, čo bude Alexa zajtra schopný.

Hovorí sa tiež, že Amazon pracuje na lacnejšej, prenosnej verzii Echo. Nadchádzajúce zariadenie sa hovorí, že sa zmestí do dlane.

Ak ešte nemáte Amazon Echo, môžete si ju dnes zmocniť za 179 dolárov priamo od Amazonu.

Možno sa tiež chcete pozrieť:

Teraz môžete vytvoriť hlasové príkazy na mieru pre Amazon Echo pomocou IFTTT

Amazon Echo teraz môže pomôcť nájsť informácie o miestnych reštauráciách a firmách

Môžete nás sledovať na Twitteri, pridať nás do svojho kruhu na stránkach Google+ alebo na našej stránke Facebook, aby ste sa informovali o všetkých aktuálnych od spoločnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko