Skutočný život Sonic skrutkovač pre domácu automatizáciu

Každý lekár, ktorý tam fanúšikovia? [PAT] nám poslal svoj projekt na domácej automatizácii … pomocou zvukového skrutkovača!

S ohľadom na to, že predobjednal jeho Raspberry PI na začiatku februára 2012, vedel, že chce vyskúšať svoju ruku na domácom automatizácii. Jednoduchý spôsob, ako použiť Outlets X10, ale na $ 20 + Outlet, nie je to tak cenovo dostupné. Namiesto toho sa podarilo nájsť skôr nízkonákladový systém na Amazon – RF Riadených predajniach. Stanovia len asi 35 dolárov za 5-pack!

Je to veľmi základný systém: päť výstupov s piatimi tlačidlami na diaľkovom ovládači. Všetko, čo musel urobiť, bol drôt na Raspberry PI, aby simuloval tlačidlá stlačením nastavením GPIO Pins High a Presto, základné, ale efektívne nastavenie domácej automatizácie.

To je miesto, kde sa začne dostať zábavu. Nanešťastie, na rozdiel od Lord v reálnom čase, [pat] nevytvoril jeho Sonic od nuly. Namiesto toho našiel univerzálny diaľkový ovládač – štylizovaný po [Smith] Sonic. Pridajte ďalší RF receiver do PI, webové rozhranie na rozšírenie rozsahu a BAM, máte jednu Geeky, ale úžasné, nastavenie domácej automatizácie.

Držte sa po prestávke, aby ste to videli v akcii!

Kinda nám pripomína moju RFID SONIC, ktorú používam v práci! Páči sa mi hennant edition …

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko