Dvadená diskusia o meraní, ako aj presnosť

Je to často uvádza, že fantastická vec o požiadavkách je, že je to tak veľa z nich. Samozrejme, že hovorí o konkurenčných normách. Je tu však ešte jeden typ základného, ​​ktorý chcete veľa: merania. Bez základných meraní by priemyselná transformácia nebola uľahčená do tej miery, že to bolo. Otočné [Adam Savage] trvá hlboko ponoriť do umenia merania vo videu pod prestávkou, ako aj keď máte 45 minút, či máte 45 minút, nebudete sklamaní.

Nechceme poskytnúť akýkoľvek typ obrovských spojlers, avšak [ADAM] začína s vecami, ktoré môžeme všetci spojiť, ak sme urobili akýkoľvek typ typu merania pre presnosť: meranie medzi poskytovanými riadkami na základnej páske opatrenia. Odtiaľ ide do strmení, ako aj iných nástrojov na meranie.

Potom, vonkujte obrovské zbrane. Keramické bloky tak, aby … No, budete sa musieť užívať. Diskusia však hlboká do nanometrov, mikrónov, ako aj z drahokamov.

Či už ste strojník alebo garážový hacker s ničím oveľa viac ako palice zvárač, ako aj uhlová brúska k dispozícii, alebo kdekoľvek v akomkoľvek type sekcie bytia výrobcu, toto video je pre vás. Záujem o Adam je mimo grafov v tomto diatribe, rovnako ako my musíme priznať – je to nákazlivé! Na meranie vecí sme nikdy neboli tak extatickí.

Samozrejme, ak požiadate o merací nástroj, môžete len vyvinúť nástroj na meranie. Je to všetko subjektívne, koniec koncov.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko