ESP32 WiFi hity 10km s bitovým asistentom

[Jeija] hral s niektorými ESP32s, ako aj na pravej hackerskej móde, on presne premýšľal, ako ďaleko by ich mohol vytiahnuť od seba, rovnako ako stále dostávajú tečie dáta. Jeho video reakcia na túto obavu sa vzťahuje na Friisovú rovnicu, ako aj veľké množstvo skvelých príkladov využitia rovnice, decibelov, ako aj užitočného príkladu, ktorý pokrýva približne 10 km. Môžete vidieť nižšie uvedené video.

Samozrejme, aby ste si tento druh odrody vyžadoval smerovú anténu. Aby sa zabránilo porušeniu politík, ktoré riadia vysielanie energie, využíva anténu na konci. To tiež znamená, že musel zaseknúť WiFi WiFi, aby sa gadget počúval len na jednej strane. Hack zahŕňa uvedenie gadget v promiskuitné režime, ako aj sledovanie odosielaných signálov. Kód, ktorý je súčasťou github (kompletný s aplikáciou RICKROLLING) Môžete zistiť kód zahrnutý na Githubic.

Samozrejme, že antény nie sú ničím novým pohľadom, ktorým sa pringle môže antén vnímať v minulosti. Avšak, využitie dlhej odrody, ktorý je jediným modulom je fascinujúci, rovnako ako môžeme vidieť túto metódu, ktorá má aplikácie na diaľkové ovládanie videa alebo telemetrie Drone, ako aj na programe – Wide. Ak nemáte obrovský manažér antény, ktorá leží, môžete vyskúšať nejakú lepiacu pásku. Ak chcete na decibeloch oveľa komplexnejšieho osvieženia, urobili sme to minulý mesiac.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko