Vysokorýchlostný okruh štýl pre kvantové fyziky Snímanie svetla

[limpkin] štýly obvody pre život. Táto doska je jedným z jeho nedávnych projektov, ako aj keď sú jeho zručnosti osvetlené pred našimi vlastnými skúsenosťami, urobil dosť veľkú úlohu, že presne popisuje, ako túto dosku dal dohromady.

Bol poverený meraním intenzity svetla dvoch fotodiód. Očakávané impulzy vybrané týmito prvkami budú menšie ako nanosecond v trvaní, ktoré na neho uvedú niektoré špeciálne obmedzenia štýlu. Ak chcete zaregistrovať tento signál, použije tri kaskádové OP-AMPS na vstup. Odvrátiť falošné hodnoty z RF interferencie, ktorý tiež vytvoril v ochrane, ktorú vidíte obklopujúcu väčšinu okruhu.

Jeho balík možnosť pre THS3202 OP-AMPS je dosť zaujímavý. Nevyredal sa pre stopu, ktorá zahŕňa tepelnú podložku, aby sa rozptýlila teplá, pretože nechcel prerušiť pozemný letún na spodnej strane dosky. Udržať časti z topenia pridal hliníkový spacer, ktorý kontaktuje hornú časť obalu, potom teplý umývadlo, ktoré pokrýva celý rám štítu. V budúcej revízii sa postará, že bude vstúpiť do štvorvrstvovej dosky, aby sa zabezpečilo, že si môže vybrať zväzok MSOP, ktorý pre neho robí prácu.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko