Opustené lietadlo sa opäť odoberá ako high-end RV

, ktorého ste na pamäti presne, ako ste si želali integrovať čokoľvek ako dieťa? Rovnako ako levy, ako aj tigre do ligers, ako aj tak ďalej? No, niektorí mladí ľudia snívajú o dopravných hybridoch. Pre osemdesiatročné [Gino Lucci], teraz letectvo dôchodcovia, tento sen zahŕňal rekreačné auto, ktoré integrovalo trušku lietadla, ako aj dopravného vozidla.

Tam bolo, hrdzavé v poli mimo Rolla, Missouri – Vintage Airplane, ktorá by začala [Gino Lucci] na ceste k uspokojeniu tohto sen. Táto práca začala, keď [gino] dieťa zistilo, že telo 1943 douglas r4d ozbrojených síl dodávali lietadlá.

Počas budúceho roka, [Gino], ako aj jeho syn Páči sa nám presne, ako sa o tom išli. [Gino], ako aj mladí chlapci len držali obaja spolu, ako aj odrezávanie trupu v etapách, kým to nedostali správne. Po tom, čo to urobil prestrý, trvalo ešte jeden dva roky, kým sa zvíťazili na zlomy.

Fantastický Flamingo je 38 stôp (11,6 metra) dlhá, rovnako ako stojí 12,5 stôp (3,81 metra). Najlepšia metrika je však šírka. Je to nešpecifikované, je však samozrejme polovica palca (1,27 cm) v zmysle, čo je pouličné legálne v Michigane. Využívali lietadlá motorového motora ako blatníkov, rovnako ako dostali zrkadlá z “70-tych rokov Ford Pickup. podlaha okolo prestávky, rovnako ako to skontrolovať.

TOTO Rozvíjanie nákladov približne 20 000 USD USD. Ak máte ten typ peňazí, môžete namiesto toho naplniť silný motor do malého lietadla, aby ste získali svoje kopy.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko