Beh Nintendo DS Ussignovaný kód s AUDIO

, aj keď ste nezostali z najvyššej obrazovky svojho pôvodného DS, aby ste vytvorili ešte lepší hre mladý chlapec pokrok, ešte by mohol byť nejaký život v tom starom troche hardvér. [SMEA] je spustený nepodpísaný kód na Nintendo DS, s použitím iba hrabovej hry a zvukového súboru.

Exploit tento čas prichádza vo forme, ktorá by mohla byť oboznámený s každým, kto kedyinštaloval homebrew kanál na Wii. Podobne ako Smashstack, toto využitie používa hladinu editor / transfer funkciu v hre, tentoraz s 6-ročným DS hra Bangai-o duch.

[SMEA] používa funkciu prenosu zvukovej úrovne na načítanie nepodpísaného kódu do DS. Táto funkcia na prenos úrovne funguje odoslaním jednorazovej sine vlny v 1024Hz s danou amplitúdenou; Binárne 1 je niekoľko db hlasných ako binárne 0, a s prekročením vyrovnávacej pamäte je možné vložiť kód do DS a skočiť do tohto kódu. Neexistuje žiadna redundancia, korekcia chýb a nie je vec, ktorú chcete, keď načítanie nepodpísaného kódu na DS. To však funguje.

Kód na generovanie audio užitočného zaťaženia pre toto využitie je k dispozícii na GitHub a ak máte kópiu Bangai-o liehoviny, môžete si to vyskúšať pre seba tým, že prehráte tento súbor (varovanie slúchadiel).

Vďaka [Gudenau] pre tip

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko