ARDUINO CELLPHONE

Skutočnosť, že môžete vybudovať mobil okolo Arduino je celkom elegantný. Ale my sme na tento projekt oveľa viac ako svedectvo o rozvoji zábavnej elektroniky. [Priemerný Joe] môže túto vec postaviť s minimálnym alebo pozadím znalosťami a bez porušenia banky. Wow.

Samozrejme, že to nie je prvý DIY mobilný telefón, ktorý sme narazili. Jedným z našich obľúbených je tento, ktorý sa nachádza na domácom leptanom PCB. Tam bolo dokonca ďalšie Arduino, ktoré ponúkajú podobné komponenty v septembri. Ale ten, ktorý bol vidieť vyššie, to naozaj vytiahne všetko spolu do balíka, ktorý je použiteľný pre každodenný život. Komponenty zahŕňajú a Arduino UNO, GPRS Shield z pohľadu Studios, TFT Touch Obrazovka, lítiová batéria a nabíjací obvod a niekoľko ďalších bibieb. Všetko je namontované vo vnútri 3D tlačeného puzdra.

Jednoduché telefónne hovory pre jednoduché UI a to je zahrnuté aj. Hlavné menu má dve tlačidlá, jeden na umiestnenie hovoru, druhý na odosielanie textu. Odtiaľ dostanete virtuálnu klávesnicu, ktorú ste videli, pre písanie telefónneho čísla alebo zloženia správy.

[Vďaka Victorizie]

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko