Ponorný letový simulátor z roku 1989

História hier herných herných hier, ako Wolfenstein 3D a DOOM s česť mať najpokročilejšiu grafiku dňa. Typicky prehliada sa, že Microsoft Flight Simulátor a skôr, pred-Microsoft verzie z dodajca, vrátane verzie Apple II Apple II. [Wayne Piekarski] hral okolo s MS Flight Simulator 4 nedávno a chcel, aby to bolo trochu oveľa viac ako jeho moderný letový SIM na báze x-roviny 11. To znamená viac monitorov, a výsledky sú úžasné.

Video a sieťové schopnosti pre MS FLIGHT SIM 4, zatiaľ čo veľmi vynikajúce na neskorých 80s, sú stále veľmi obmedzené. V roku 1989, počítače podporili iba jeden displej, a zatiaľ čo FS4 mala možnosť sieťových strojov spoločne pre DOGFIGHTING, nebol žiadny spôsob, ako nastaviť cieľ vačiek do diaľkového lietadla.

Možnosť tohto problému prišiel vo forme pamäte skládok. Vzhľadom k tomu, že [WAYNE] je spustený FS4 v DOSBOX, je schopný čítať pamäť jednej inštancie hry a napísať tieto pamäťové lokality na inú inštanciu hry. V inštancii DOSBOX sa nachádzalo len 18 bajtov pamäte, ktoré zahŕňali položku, nadmorská výška, roll a ihrisko informácie pre simulované lietadlá. [WAYNE] posiela tieto údaje do iných inštancií FS4 – úspešne zrkadlenie hry na inom výrobcovi – a výmenu výhľadu vačky, aby ste mohli pozrieť na ľavé a ideálne okná. Uviedol tie názory na ďalšie monitory a urobil sa.

Výsledky sú presne to, čo by ste očakávali. [WAYNE] sa teraz odoberá z oblasti Meigs a bzučate desať alebo dvanásť budov v centre mesta Chicago s panoramatickým 180 °. Pozrite sa na videá z toho v akcii nižšie.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko