Ken Shirriff Prestávky Otvorte YAMAHA DX7

Pre oveľa lepšie alebo horšie bol tento syntezátor kráľ v hudobnej scéne z roku 1980. Určite boli syntetizátory predtým, ale nikto však dosiahol neočakávanú popularitu YAMAHA DX7. “Vezmite si na mňa?” “Diaľnica k Dangerzone”? Že harmonika sólo v “Čo sa s ním dostanem?” Všetky DX7. Táto syntetizácia bola v tom čase v tom, ako teraz môžeme všetci dostať nejaký pohľad z pozriete sa na tento de-lipped čip z [Ken Shirriff].

Byť jasné, podľa “vzhľadu”, to je presne to, čo naznačujeme v tomto prípade, pretože [Ken] je reverzné-inžinierstvo YM21280 – generátor tvaru vlny DX7 – z fotografií. Vzal okolo 100 obrázkov de-lipusped chip s mikroskopom, zloženým ich, ako aj potom ich analyzovali starostlivo. Detail vo svojej správe je úžasný, pretože je schopný ukázať súkromné ​​logické brány vďaka jeho výkonnému mikroskopu. Odtiaľ dokáže presne presne ukázať, ako chip pracuje na každom súkromnom adders, ako aj rad pamäte.

[Ken] Dúfam, že táto práca zvyšuje pochopenie žetónov YAMAHA DX7, ktoré sú dostatočné na rozvoj oveľa presných emulátorov. Yamaha prestala vytvárať syntetizátor v roku 1989, ale jeho ubikity to robí populárnym, ak je nika, platforma pre hudbu aj dnes. Programu, ktoré nepožadujete syntezátor, aby ste vytvorili vynikajúcu hudbu. Ďalej trend popu kultúry, grunge, v podstate bol povstanie do 80. rokov explózie synths, ako aj neónové farby, ako aj nové, ako sme videli aj niektoré odlišné metódy kontroly tohto veku hudby.

Vďaka [Folkert] pre tip!

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko