Hacking for mačiatko potešenie

[Dino] je býva pravdivé svojmu cieľu hacking jednu prácu každý týždeň. Tentoraz v okolí, pracuje na hračke, ktorá bude zábavná, rovnako ako potešenie jeho mačky. Pracovné centrá okolo domu myši, ktorý má dve otvory, kde myši môžu držať hlavy von. Keď robia, trochu LED lampa osvetľuje ich vzhľad v naozaj dúfa, že chytí oko vašej lenivej Kitty.

Systém, ktorý automatizuje tento gadget, je pomerne šikovný, rovnako ako nám pripomína najviac zbytočného stroja. To znamená, že armatúra, ktorá drží myš na oboch koncovom ovládači obmedzujúci spínač v strede boxu, keď sa pohybuje na predmet jednej z myší. Každý z týchto myší je spojený s tyčou, pozdĺž boku lisovacieho spínača, ktorý robí myš útočisko, keď sa na hlave priráža na hlavu.

Trvá len [Dino] asi šesť minút, kým nás pôjdete s vývojom vo videu po prestávke. To, čo spĺňa, je prechádzka s elektroinštaláciou, ako aj nejakými hrami s domácimi miláčikmi. Napriek tomu, že priemerný účel sa zdá, že psie je oveľa viac záujem o mačku. Či tak alebo onak, je to šampión v našej knihe.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko