Hack tvoju túru s týmto Arduino Puzzle Geocache

Pre tých, ktorí majú radi túru, nie je potrebný dôvod na zasiahnutie lesa. Iní ľudia, hoci, požiadavka trochu koaxiálne dostať sa do fantastického vonku, čo je miesto, kde Geocaching prichádza v: Skryť niečo v lese, publikovať rady na svoje miesto online, rovnako ako prídu. Puzzle je príťažlivosť, rovnako ako dvojnásobná, takže pre túto geocache s hernou hranou s hangmanom Arduino, ktorá je potrebné vyriešiť skôr, ako je cache odomknutá.

Skutočný obsah geocache je zriedkakedy bod – koniec koncov, je to cesta, nie cieľ. ALE [CLIPTWINGS] ‘Cieľ pravdepodobne bude skutočným potešením davu. Rovnako ako mnohé geocaches, to je vyvinutý do plastového munície odolného voči vode. Vnútri plechovky je ešte jeden dvere, ktoré môžu byť odomknuté len riadne riešenie tradičnej hry Hangman. Samotná hra môže vyzerať známym na dlhodobo-time hawaday čitateľov, pretože sme to predstavovali späť v roku 2009. Správne riešenie puzzle otvára vnútornú komoru, aby vystavila geocaching dobrotu v rámci.

CLYVERLY, [CLIPTWINGS] Montáž Volt Battery pre Arduino na vrchole vnútorných dverí, aby sa zabezpečilo, že jackers môžu nahradiť mŕtve batérie, rovnako ako hrať hru; Podivne, vstup cache na geocaching.com (vyžaduje sa registrácia) neskúma hráčom, aby priviedli batériu.

Zdá sa, že cache už bola objavená, ako aj vyriešená, keď je vložená niekoľko dní späť v parku severne od Tucson, Arizona. Iné zariadenia Cache, ktoré sme vystupovali, zahŕňajú reverzné cache s povoleným GPS, ako aj puzzle cache, ktorá potrebuje ir-víziu odomknúť.

Vďaka [Dan Wagoner], ktorý vyvinula hru, na ktorú je založená na tip.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko