Wireless BatterBell Battery Screen

Chápeme presne to, čo [Dan] prechádza. Radi by sme si kúpili cenovo dostupný bezdrôtový zvonček, ako aj sužované batériami bežiacimi. Keď sa to stane, jediná metóda, ktorú chápete, je, keď ľudia začínajú búšiť na dverách, pretože neodpovedáte na zvon. No nič viac pre [Dan]. Vyvinul záložný systém, ktorý zobrazuje napätie batérií na jednotke zvonkohry.

Môžete vidieť trochu protikoard, ktorý využil na domácnosť mikrokontroléra, ako aj UI. Je to Attiny13 spolu s ekologickým LED diódam, ako aj jedným tlačidlom. Koncepcia je využiť ADC čipov ADC na obrazovke úrovne napätia batérie, ktoré napájajú zvonček. Keď klesne pod 3V, dostane sa ekologická LED dióda.

Po prvé, chceme, aby tieto veci zahŕňali oveľa lepšie napájacie obvody. Napríklad sme práve nahradili CR2032 v Apple TV diaľkovom ovládaní, ako aj určené napätie na 2,7V. Tento diaľkový, ako aj zvonček beh z 3V zdroja. Nemôžem byť urobený, aby pracovali na 1.8V? Avšak direct sme.

Okrem sledovacieho napätia [Dan’s] Rig tiež počíta počet krát zvonkohry. Každých osem sekúnd bliká počet v binárne, pokiaľ netlačí červené tlačidlo na odstránenie počtu. Toto sa zobrazuje vo videu po prestávke. Predpokladám, že chce pochopiť presne, koľkokrát môže byť táto vec využitá pred spustením batérií nadol.

Vážne, že pre zriedka používaný výrobok, ako je to presne, aké ťažké by bolo využiť zber okolitého svetla na pomoc uložiť batérie? Pri pohľade na niektoré vnútorné čísla solárnych čísel ukazuje, že to môže byť nemožné len napájať to z PV, avšak to, ak by bol super-uzáver, ktorý by bol zakončený s prameňom z panelov, ale stále by ste mohli využiť batérie, keď to beží?

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko