Odomknutie zavádzača a root Nexus 9 s jedným kliknutím CF-Root-tool

Android 5.0 Lollipop, nový bootloader a 64-bitový procesor Tegra K1-ľudia by v tejto kombinácii prešli orechmi Nočná mora pre vývojárov. Zdá sa však, že Chainfire to považoval za výzvu a odhalil koreňovú podporu Nexus 9 do 24 hodín od jeho uvedenia na trh. Už sme pokryli koreňový proces pre Nexus 9 na Lollipop Android 5.0, ktorý zahŕňa odomknutie bootloaderu a blikanie niekoľkých obrázkov jadra na dosiahnutie root. Užívateľ Nexus by určite prešiel na takúto koreňovú procedúru, vďaka novým prírastkom spoločnosti Google k Android Lollipop.

Vylepšenia spoločnosti Google v dizajnéroch Lollipop Android Lollipop vynútia naštartovať zariadenie pomocou prispôsobeného bootovacieho obrazu na zakorenenie zariadenia. Predchádzajúci postup zakorenenia Nexus 9 teda zahŕňa zavádzanie z prispôsobeného bootovacieho obrázka a potom nainštalujte opravený bootovací obraz, aby sa dosiahol SuperSU. Tento proces nebol zložitý a do konvenčného procesu je pripojený iba ďalší krok, ale mnohým používateľom je nestrávený. CainFire však uvoľňuje ľahší koreňový nástroj na jedno kliknutie pre Nexus 9, ktorý potrebuje iba jedno kliknutie od používateľa.

Koreňový nástroj na jednom kliknutí je kompatibilný s Windows, Mac a Linux. Koreňový nástroj je iba dávkový skript, ktorý automatizuje predchádzajúci postup, takže stačí stlačiť Enter a zoberte si dúšok kávy, zatiaľ čo váš Nexus 9 je automaticky zakorenený. Popadnite koreňový nástroj z odkazu na stiahnutie nižšie a postupujte podľa procesu inštalácie a koreňom Nexus 9.

POZOR
Táto príručka je určená iba pre Nexus 9, nie pre žiadne iné zariadenie. Pri výbere rootingových záplat buďte mimoriadne opatrní, pretože blikajúce nesprávne opravy môžu mať za následok murované zariadenie. Sami ste zodpovední za akékoľvek následky, ktoré by sa mohli vyskytnúť počas procesu, nebudeme zodpovední za akékoľvek poškodenie vášho zariadenia.

Pripravte si svoje zariadenie

Nabite svoj Nexus 9 nad 60% úroveň batérie, aby ste sa počas procesu vyhli vypnutiu.

Povoliť ladenie USB: odkaz

Nainštalujte požadované ovládače USB do vášho počítača.

Zálohujte úložisko zariadenia, kontakty, SMS atď. Pomocou služby Google Sync alebo akejkoľvek aplikácie tretích strán.

Postup inštalácie

Stiahnite si nástroj CF One-Click Root pre váš Nexus 9 → Kliknite sem a stiahnite si sem

Povoľte odomknutie OEM od možností vývojára v nastaveniach. Komplexné pokyny môžete skontrolovať náš predchádzajúci koreňový proces.

Reštartujte svoj Nexus 9 do režimu zavádzača pomocou hardvérovej kombo alebo metódy ADB.

Extrahujte súbor CF-Auto-Root-Flounder-Volantis-nexus9.zip na vašom počítači.

Pripojte svoj Nexus 9 k počítaču pomocou káblovej televízie USB a uistite sa, že je zistený.

Teraz jednoducho spustite súbor skriptu na základe operačného operačného operačného systému.

To je všetko, sadnite si a oddýchnite si, zatiaľ čo váš Nexus 9 sa reštartuje, keď bude úspešne zakorenený.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko