Valentine’s Puzzle Box vás robí prácou pre to, čo je vo vnútri

Tu je nový prevziať darčekovú krabičku, ktorá bola uzamknutá zvnútra. Nevyvolávam sa na GPS súradnice alebo hodiny v reálnom čase na uvoľnenie západky. Namiesto toho, krabica sama pôsobí ako puzzle. Sledujete vizuálne a zvukové stopy, otočením krabice pozdĺž troch osí, aby ste mohli zadať kód odomknutia.

Existujú tri rôzne nastavenia obtiažnosti. Najjednoduchšie používa LED srdce, aby indikuje, ktorým smerom na otočenie krabice. Toto je sprevádzané pípnutím na správne alebo dlhší tón pre nesprávne pohyby. Na strednom prostredí môžete ísť len v tónoch, ale akonáhle ste skrutkovali svetlá, pomôžu vám dostať späť, kde sa nachádzate, kde sa chystáte. Nemožné nastavenie vôbec nepoužíva svetlá.

[Matt] vzal inšpiráciu z niektorých reverzných geocache projektov, ktoré sú tu uvedené na Haboraday. Už mal na ruku dosku STM32F3 Discovery, ktorú dostal ako vzorka. Je to riadiť všetky elektroniky vo vnútri, s palubným gyroskopom ako vstupným zariadením. Nenechajte si ujsť video po prestávke vidieť, ako dobre vec funguje.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Links

www

ivonzhao

wqydesign

nepri

vyjyz

rjxhv

izqzd

uxudt

scasd

qtjnw

lvrnm

suhqw

ouxar

uiaqj

xceku

xjgjf

ilevi

hfgnc

mltlh

cwwjd

rgpnq

nnirv

iudxs

xcste

qzrdj

prnpa

gcqdq

qgsdb

mqrlb

sqoko